]> Teknetics at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металошукачі Teknetics

Металошукач початкового рівня серії Teknetics, здатний розрізняти кольорові і чорні метали. Teknetics Delta – це універсальний металошукач для новачків і любителів, призначений не тільки для швидкого навчання самому процесу пошуку, але і для того, щоб зрозуміти, наскільки металопошуку захоплюючий і цікавий. Підійде для пошуку монет, коштовностей, реліквій і багато іншого. До цієї категорії можна віднести наступні металошукачі:

Teknetics Alpha 2000 Teknetics Delta 4000
Teknetics Alpha 2000 Teknetics Delta 4000
Ціна 1800 грн Ціна 2400 грн

 
Комп’ютеризовані металошукачі, спроектований для просунутих користувачів. Металошукач TEKNETICS дозволяє успішно вести пошук монет і реліквій в сильно мінералізованих середовищах. Має кілька динамічних режимів пошуку, в тому числі режим глибинного пошуку «всі метали» для збільшення глибини виявлення, і режим статичного пошуку.

Teknetics Teknetics Teknetics
 
Teknetics Gamma 6000 Teknetics Omega 8000 Teknetics T2
Ціна 4500 грн Ціна 5500 грн Ціна 7200 грн
Глибина монети до 25 см Глибина монети до 25 см Глибина монети до 30 см

 

Teknetics Teknetics Teknetics
Teknetics T2 Limited Edition Teknetics G2 Teknetics Eurotek
Ціна 9600 грн Ціна 7000 грн телефонуйте
Глибина монети до 30 см Глибина монети до 25 см Глибина монети до 30 см

 

Американська компанія FIRST TEXAS PRODUCTS відродила бренд Teknetics, сконструювавши нові моделі металошукачів. Для їх виробництва використовують самі передові технології. Прилади відрізняються легкістю і доступністю в роботі, існує продукція для професіоналів і новачків. Навіть найпростіший металошукач Teknetics багатофункціональний, всі параметри відображаються на РК екрані. Зразки нового покоління не поступаються своїми властивостями аналогічним моделям провідних фірм: регулювання чутливості і глибини пошуку, кілька рівнів дискримінації, ідентифікація знайдених об’єктів.

Компанія з виробництва металошукачів Teknetics була заснована в кінці 60-х років XX століття Teknetic рупою талановитих інженерів-розробників металошукачів. Створені ними металошукачі Teknetics були для свого часу одними з найдосконаліших металошукачів, набагато випередили свій час, і відрізнялися винятковою надійністю – металошукачі Teknetics 6500, Teknetics 7500, Teknetics 8500, Teknetics 9000, Teknetics Eagle, Teknetics Condor, Teknetics Mark I, випущені багато років тому, справно працюють до цих пір, служачи вірою і правдою вже не першому поколінню власників та, найчастіше, не поступаються за своїми можливостями сучасним металошукачам.

З початку 70-х років фірма Teknetics займалася виробництвом металошукачів в США. Існувала вона 20 років. Останні моделі були вироблені в 1989 році. Після чого справи у компанії пішли погано, і ця фірма пішла з молотка. Придбав її, сьогоднішній Bounty Hunter (First Texas Products), і цим відродивши бренд Teknetics до життя!
У 2006 році в світ з’являється їх перша модель Teknetics Т2, розроблена інженерами тепер уже нового Teknetics на чолі з Девідом Джонсоном і Джоном Гардінером. Вона була призначена для того, щоб продовжити родовід старого Teknetics, пропонуючи виняткову якість і новаторські розробки. На даний момент лінійка металошукачів розширилася, і в 2008 році, з’явилися нові три моделі, такі як Teknetics Titanium Delta 4000, Teknetics Titanium Gamma 6000, і Teknetics Titanium Omega 8000.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір б/у та нових металодетекторів фірми Teknetics.

Доставка металошукачів до: Олександрія, Алушта, Алчевськ, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Боріспoль, Бровари, Вінниця, Горлівка, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам'янець-Подільський, Київ, Кіровоград, Ковель, Комсомольськ , Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Миколаїв, Новоград-Волинський, Одеса, Павлоград, Полтава, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Южноукраїнськ, Ялта

Коментарі

  1. Продам м-р Teknetics Deltaили если возможен вариант обменяю на катухи Нел Аттак 7,5 кгц, Нел Шторм 7,5 кгц к терре 705 с моей доплатой. Продам garrett at pro-состояние идеальное, в комплекте металоискатель, катушка, наушники, защита на катушку, и мал.

    Virtual Private Server

  2. Купимо, телефонуйте 063 411 9780

    Дмитро Адмiн

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: