]> Металошукач Teknetics G2 at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металошукач Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2 є унікальною розробкою серед спеціалізованих приладів і є надзвичайно чутливим до дрібних предметів – золоті самородки, найдрібнішим часткам кольорового метала, і дрібним середньовічним монетам типу «луски», на максимально можливій глибині. Висока робоча частота 19 кГц, система складного управління балансом грунту, окремий контроль над посиленням сигналу і порога, а також унікальна система управління дискримінацією.

Ціна металошукача Teknetics G2 – 7000 грн

Заказать

Характеристики металошукача Teknetics G2

 • -призначений для пляжного і монетного копа, для пошуку військових трофеїв і золотих самородків,
 • -три види динамічного пошуку:«Дискримінація», «Всі метали», «Notch» (виключає небажані об’єкти),
 • -статичний пошук всіх металів,
 • -живлення: (крона) 9v,
 • -регульоване положення підлокітника,
 • -частота: 19 кГц,
 • -водонепроникна DD Котушка BiAxial 7 на 11 дюймів,
 • -рідкокристалічний дисплей,
 • -два роз’єми для підключення навушників 1/8 і 1/4 дюйма,
 • -VLF Single Frequency технологія,
 • -99-ти сегментна шкала дискримінації,
 • -трешхолд: є,
 • -четирехтональной ідентифікація виду металу,
 • -ручний і напівавтоматичний баланс грунту,
 • -регулювання гучності динаміка,
 • -індикатор заряду батареї,
 • -регульована чутливість,
 • -маса: 1280 грам,
 • -максимальна довжина: 130 см,
 • -мінімальна довжина: 100 см.

Tecnetiks G2 – це унікальний прилад для пошуку золотих самородків, старовинних реліквій, золота. Прилад забезпечує своєму користувачеві багатосторонність пошуку. Завдяки зручним і простим засобам управління ефективність при пошуку золотих самородків буде забезпечена. Прилад має роздільне регулювання порогового тону і посилення сигналу від мети, надтонку настройку балансу грунту і унікальну систему дискримінації. До таких високопроводімим об’єктам, як мідні монети, цей простий і невибагливий пристрій не сверхчувствітелен, проте володіє приголомшливою чутливістю до дрібних предметів (самородкам, монетам). Він оснащений 11 дюймової пошукової котушкою, яка зарекомендувала себе як одна з кращих і надійних. Мається динамічний і статичний режими пошуку, режим точного виявлення «пінпойнт», функція вимірювання мінералізації грунту, автоматичний і ручний баланс грунту. Прилад дивно мало важить і відмінно збалансований. G2 можна без сумнівів назвати лідером в області зручного використання. Завдяки невеликій вазі, з детектором Текнетікс можна працювати хоч цілий день і не відчути втоми.

Кнопки управління:

Кнопки POWER і MODE мають подвійне призначення. Power включає металошукач і також регулює чутливість. Mode використовується для вибору динамічного пошуку з дискримінацією або статичного «Всі метали» і, коли активований режим “all metals”, можна регулювати пороговий тон. Центральна кнопка GG / Pinpoint теж має подвійну функцію. При активованому режимі «Всі метали» за допомогою цієї кнопки можна здійснювати баланс грунту, натискаючи й утримуючи цю кнопку при підніманні і опусканні котушки над землею до досягнення постійного гулу. Функція баланс грунту реалізована досить просто і дуже зручна у використанні, тому не варто боятися відбудовувати детектор від землі вручну. Дві кнопки у вигляді стрілок використовуються для вибору рівня дискримінації або більш точного підлаштовування балансу грунту.

Металошукач Teknetics G2

РК екран:

Добре читається, великий РК-монітор забезпечує велику інформацію. Семи сегментна гістограма в on-line режимі показує мінералізацію грунту в статичному режимі, в режимі дискримінації – інтенсивність сигналу. У статичному режимі великі цифри в центрі дисплея позначають мінералізацію грунту. Також вони виконують роль цифрового значення провідності мети в режимі дискримінації. Внизу розташований індикатор заряду батареї.

Металошукач має одну робочу частоту – 19 кГц, яка забезпечує кращу чутливість на метали з низькою провідністю: бронза, платина, золото. Дана частота означає, що металошукач більш чутливий до невеликих предметів, ніж до великих. Тобто, виходячи з практики, детектор особливо ефективний при пошуку раритетів. Прилад живиться від однієї батареї потужністю дев’ять вольт, яка забезпечує роботу протягом 20 годин. Пристрій має працювати тільки на лужних батареях (alkaline). При бажанні можна використовувати Акумулятор NiMH. Металошукач має два роз’єми для навушників. Є 1/4 “і 1/8 дюймове гніздо, розташоване на лівій стороні блоку контролю, що дозволяє застосовувати будь-який тип навушників.

Резюме:

Металошукач Teknetics G2 був розроблений для вирішення вузьких, але складних завдань. Небагато металошукачі можуть порівнюватися з даними приладом. На практиці він показує відмінні результати. Особливо радує те, що його можна без сумнівів використовувати і в класичному пошуку. Пошуковики, які мають дану модель, більше не замислюються про придбання інших детекторів. G2 простий і невибагливий, володіє чудовою чутливістю. Його здатність працювати з магнетитовим піском і сильно мінералізованих грунтом заслуговує поваги своїх користувачів.

Фото металошукача Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2

Металошукач Teknetics G2

Відео з металошукачем Teknetics G2

Teknetics G2 тест

Teknetics G2 in a french wood

Рекомендуємо також переглянути наступні металошукачі:

Перейти на головну сторінку

Металошукачі б/у та нові

Продаж металошукачів

 

Категорія - Металошукачі Teknetics

Коментарі

 1. цена7000 актуальна?

  Виктор

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: