]> Металошукач Teknetics T2 at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металошукач Teknetics T2

Металошукач Teknetics T2

Металошукач Teknetics T2 – високоякісний мікропроцесорний металошукач з ЖК-дисплеєм і автоматичною адаптацією під індивідуальний стиль роботи. Дозволяє успішно вести пошук монет і реліквій в сильно мінералізованих середовищах з максимальною продуктивністю. Визнано професіоналами – «монетокопателямі» України та СНД як один з кращих приладів. Основна перевага даного металошукача – велика глибина без втрати дискримінації!

Ціна металошукача Teknetics T2 – 19000 грн б.у вiд 9000грн

Заказать

Характеристики металошукача Teknetics T2

 • Виявляє предмети розміром з монету на глибині до 38 см, предмети великого розміру на глибині до 200 см
 • Принцип роботи металошукача TR \ VLF. Робоча частота 13 кГц. Всього є 7 налаштувань частоти крім основної робочої частоти
 • Система автоматично стежить установки балансу по грунту FASTGRAB ™ збільшує ефективну глибину пошуку, шляхом придушення сигналів від змін у складі грунту. Ручна установка балансу по грунту. Перемикання може бути здійснено шляхом натискання курка перемикача розташованого на рукояті
 • При установці балансу грунту на екрані дисплея висвічується значення фази від 0-99 за ступенем мінералізації, що дозволяє визначити тип грунту
 • Статичний режим роботи для точного визначення місця розташування об’єктів в землі
 • Великий рідкокристалічний екран з дисплеєм ідентифікації цілі, меню системи, зручний інтерфейс користувача
 • Динамічні режими пошуку: «Всі метали», 3 вбудованих програми з різними масками дискримінації і призначена для користувача програма для ручного програмування. Весь діапазон об’єктів за шкалою провідностей від 0 до 90 ділиться на сегменти з шириною 15, по кожному з яких можна задати дію: реагувати або ігнорувати
 • Індикатор глибини знаходження об’єкта. Індикатор текстових повідомлень
 • РК монітор має вісім сегментів візуалізації за типом мети TID
 • 2-х цифровий ідентифікатор мети за шкалою від 0 до 99 дає можливість розрізняти і запам’ятовувати цілі.
 • 6 різних тонів звукового сигналу, що змінюються залежно від типу цілі
 • Налаштування рівня порогу звукового сигналу в режимі «All Metal»
 • Система фільтрації Squelch-Tek дозволяє скоротити вплив електропомех і металевого сміття
 • Водонепроникна пошукова коаксіальна котушка (2DD) ? 11 дюймів (28см)
 • Індикатор стану батарей живлення. Час роботи 40 годин на 4-х батареях типу АА
 • Стандартне ? “гніздо для навушників
 • Регульована довжина штанги від 1130 мм до 1346 мм
 • Вага 1650 грам разом з батареями

Металошукач Теknеtiсs Т2 являє собою високоякісний мікропроцесорний прилад, оснащений рідкокристалічним дисплеєм.
Металошукач автоматично адаптується під стиль роботи кожного пошукача. З даною моделлю детектора пошук реліквій і монет буде успішним навіть в умовах сильної мінералізації грунту.

У детекторі Теknеtiсs Т2 реалізовано кілька режимів динамічного пошуку, в тому числі режим глибинного пошуку “всі метали” і статичний режим пошуку “FаstGrаb”. Працюючи в режимі статичного пошуку, ви автоматично отримуєте цілевказівку точного місця знаходження знахідки і глибини її залягання. Завдяки технології Squеlсh-Теk ® значно скорочується вплив електропомех.
Основний козир даного металошукача – це велика глибина виявлення без втрати дискримінації. Прилад відмінно лежить в руці. А якщо порівняти його по вазі з братами по класу, можна сказати, що в руках у вас пушинка.

Працює металошукач Теknеtiсs Т2, як і більшість сучасних приладів, в режимі VLF. Робоча частота детектора становить 13 кГц, за рахунок чого забезпечується хороша чутливість на різні типи мети. Найцікавіше, що управління детектором здійснюється за рахунок однієї кнопки і перемикача-тригера на рукоятці приладу.

Для того, щоб налаштувати Теknеtiсs Т2, не доведеться витрачати багато сил і часу. Все робиться досить просто. Для початку ви натискаєте кнопку Меnu, а потім кнопку Sеttings, щоб вибрати будь-яку з функцій, наявних в меню. Перемикаючи тригер на рукояті «від себе», ви включаєте режим автоматичної відбудови приладу від грунту. Якщо переключити його «на себе», ви активуєте статичний режим (пінпойнт) з індикацією глибини залягання. Будь металошукач перед роботою потребує балансуванню грунту. Це необхідно для досягнення максимальної глибини виявлення і точного визначення центру мети. У детекторі Теknеtiсs Т2 передбачено два способи балансування грунту: повністю автоматичний або ручний. І ще один дуже важливий момент: регулювати баланс грунту можна як у режимі «всі метали», так і в режимі дискримінації.

Металошукач Teknetics T2

 
 Металошукач Теknеtiсs Т2 оснащений досить інформативним і легким для читання LСD-дисплеєм. У центральній частині монітора в момент виявлення цілі з’являється число, відповідне провідності знахідки (шкала від 0 (залізо) до 100 (срібло)).

Особливої ??уваги заслуговують ще дві розробки, впроваджені в Теknеtiсs Т2 – перемикач частоти пошуку і можливість змінювати чутливість в режимі пінпойнт. Якщо ви проводите роботи в місці з сильними електропомех, вам дуже до речі доведеться одна з семи частот (в межі від 12.821kНz до 13.158kНz), на яку можна відбудувати. Якщо в якийсь момент при попередньо встановленому рівні чутливості ви не можете точно зловити центр на дрібних цілях, натисніть тригер назад і скористайтеся регулятором Sеtting. З його допомогою ви зможете збільшити або зменшити даний показник.

Пошукова котушка 11 x 7 DD є універсальним аксесуаром Теknеtiсs Т2. Дана котушка настільки чутлива, що здатна виявляти навіть крихітні мети, типу золотих самородків, дрібних “лусочок” і т.д.
Живлення металодетектора Теknеtiсs Т2 здійснюється за рахунок чотирьох пальчикових елементів типу АА. Без заміни живлення прилад здатний працювати до 37 годин. Рівень заряду батарей відображається на дисплеї металошукача.

Металошукач Teknetics T2

Функціональні і програмні можливості Teknetics T2:

 • Режим дискримінації з подвійною фільтрацією для пошуку на сильно засмічених ділянках.
 • Придушення впливу грунту: функція FastGrab – миттєва, автоматична відбудова від грунту і ручна. На екран виводяться дані про рівні мінералізації грунту.
 • Пінпоінт – точна локалізація знахідок – з мінливих гучністю і тональністю звуку.

Фото металошукача Teknetics T2

Металошукач Teknetics T2

Металошукач Teknetics T2

Металошукач Teknetics T2

Металошукач Teknetics T2

Металошукач Teknetics T2

Металошукач Teknetics T2

Відео з металошукачем Teknetics T2

Пляжний коп Teknetics T2

Монетний пошук Teknetics T2

Рекомендуємо також переглянути наступні металошукачі:

Перейти на головну сторінку

Металошукачі б/у та нові

Продаж металошукачів

 

Категорія - Металошукачі Teknetics

Коментарі

 1. цена актуальная?

  Алекс

 2. Добрый день! Звоните 063 411 9780, проконсультируем!

  natali

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: