]> Металошукач Minelab CTX3030 at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металошукач Minelab CTX3030

Металошукач Minelab CTX3030

Металошукач Minelab CTX3030 – унікальний багаточастотний детектор для пошуку скарбів з розширеною FeCo-дискримінацією, інтегрованої GPS-навігацією і опціями бездротової передачі звуку і взможності занурення під воду до 3 м. Абсолютно новий прилад з новими унікальними здібностями. Металодетектор CTX 3030 використовує просунуту електроніку і сигнальний аналіз, надаючи більше інформації про занесені об’єкти, ніж інші детектори. За допомогою технологій FBS 2, Smartfind 2, GPSi і Wi-Stream, Minelab доводить кращі світові технології виявлення металу до наступного рівня досконалості.

Ціна на металошукач Minelab CTX3030 – 38000 грн.

Ви можете купити металошукач Minelab CTX3030 на нашому сайті просто натиснувши кнопку замовлення.


Заказать

Технічні характеристики металошукача Minelab CTX3030

 • Серія – професійний
 • Тип – грунтовий / підводний
 • Частота роботи детектора, кГц – 1,5 – 100
 • Чутливість на монети, см – 20-40
 • Гранична чутливість, см – 100
 • Дискримінатор – є
 • Котушка – 11 дюймів (27,94 см) водонепроникна Double-D smart
 • Довжина детектора – 1,4 м
 • Маса детектора – 2,36 кг

У детекторі Minelab CTX3030 є 10 режимів пошуку, з яких п’ять вже мають попередні налаштування, що полегшить Вам роботу і ви зможете відразу приступити до пошуку. Для кожного режиму пошуку передбачені два зразка дискримінації.

Тепер у цифровика з’явився Режим ручної і автоматичної настройки чутливості. Ця функція забезпечить максимальну глибину виявлення при роботі на грунті будь-якого типу. Крім того, тепер у металошукача Minelab CTX3030 більш покращене балансування ґрнуту і навіть на ділянках з сильною мінералізацією ґрунту можна виявляти цілі без урізання глибини пошуку. Що може бути краще? Тільки багатозначність детектора! За допомогою кнопки ВКЛ / ВИКЛ можна не тільки включити або виключити, а й вибрати мову або скинути настройки детектора на заводські настройки.

Так само можна налаштувати детектор, з помощю опцій, найбільш зручним для Вас чином, вибравши відповідні настройки (Бездротовий, Підсвічування, GPS, Розташування, Часовий пояс і Одиниці виміру).

При пошуку металодетектором Minelab CTX3030 на дисплеї у вас відбивається вся інформація про ціль. Кольоровий дисплей, цифрова ідентифікація вмісту заліза і провідності, цифровий індикатор глибини і панель чутливості додасть більше впевненості у виявленні важковловимих об’єктів у важкодоступних і засмічених ділянках.

Але тепер можна не просто знаходити скарби, а й зберігати інформацію про місце знаходження. За допомогою функції «Зберегти» у детекторі CTX3030 Ви зможете реєструвати місце розташування своїх знахідок і всю історію пошуку скарбів! І при цьому ви легко можете перевірити розташування скарбу або яка місцевість була обстежена, екран з картами покаже Вам шлях – і Вам не потрібен окремий GPS.

Waypoints використовуються в якості загальних позиційних маркерів для легкої навігації до Ваших улюблених місць. У FindPoints знаходиться інформація про місцезнаходження, детекторі і цілі – все деталі про Ваших знахідки.

Додаткові характеристики металошукача Minelab CTX3030

 • Режими пошуку – 10 режимів, які повністю настроюються, включаючи 5 заданих (Монети, Пляж, Реліквії, Срібло і Сміття). 2 точних режими (Звичайний і Калібрувальний).
 • Зразки дискримінації – 20
 • Типи дискримінації – розширена колірна дискримінація (35 Fe ? 50 Co = 1750 сегментів), Трасування мети, Точне трасування мети, Профілі ідентифікації тону, Поділ мети (Залізо-Монета і Грунт-Монета), курсори «Прийняти / Відхилити».
 • Компенсація грунту – автоматична компенсація і автоматичне балансування грунту.
 • Відбудова від перешкод – автоматична і ручна (11 каналів).
 • Граничний тон – рівень настройки (1-50), настройка тону (1-30).
 • Дисплей – повнокольоровий РК-дисплей з підсвічуванням (1-10).
 • Аудіо опції – вбудований гучномовець, стандартний 1/4-дюймовий водопроникний роз’єм, спеціальний водонепроникний роз’єм (тільки для навушників Minelab).

Фото металошукача Minelab CTX3030

Металошукач Minelab CTX3030

Металошукач Minelab CTX3030

Металошукач Minelab CTX3030

Металошукач Minelab CTX3030

Металошукач Minelab CTX3030

Металошукач Minelab CTX3030

Металошукач Minelab CTX3030

Рекомендуємо також переглянути наступні металошукачі:

Перейти на головну сторінку

Металошукачі б/у та нові

Продаж металошукачів

 

Категорія - Металошукачі Minelab

Коментарі

 1. На какую максимальную глубину можно погружать этот мд?

  Виктор

 2. Добрый день! Звоните 063 411 9780, проконсультируем!

  natali

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: