]> Металошукач Minelab X-Terra 705 at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металошукач Minelab X-Terra 705

Металошукач Minelab X-Terra 705

Металошукач Minelab X-Terra 705 – грунтовий металодетектор. Головні відмінності металошукача Minelab X-Terra 705 від попередньої моделі: система відбудови від мінералізації грунту. У наявні в X-Terra 70 налаштування: Ручна, Авто і Пляж додали можливість відстеження грунту. Режим відстеження може бути корисний при сильній мінералізації грунту з «гарячими каменями». або на пляжі. При пошуку на пляжі на сухому піску потрібно одна настройка на грунт, а на вологому піску.

Ціна нового металошукача Minelab X-Terra 705 – 19000 грн б.у вiд 9000грн

Заказать

Ви можете легко скорегувати налаштування металошукача Minelab X-Terra 705 одним натисненням кнопки. В режим точне визначення центру мети PinPoint додана функція визначення розміру мети. Кількість збережених масок дискримінації металошукача Minelab X-Terra 705 збільшено до 4-х. З’явилося підсвічування дисплея Меню і клавіші управління металошукача Minelab X-Terra 705 виконані у вигляді швидко запам’ятовуються і зрозумілих піктограм. З управлінням нового металодетектора зможе розібратися навіть новачок. Інструкція металошукача Minelab X-Terra 705 повністю російською мовою.

Три частоти виявлення у Minelab X-Terra 705 3 і 7.5 і 18.75 кГц дозволяють однаково добре виявляти як великі, так і дуже дрібні цілі. Низька частота 3 кГц глибоко проникає в грунт і дозволяє Minelab X-Terra 705 виявити цілі на максимальній глибині. Висока частота 18,75 кГц і спеціальна програма Prospector дозволяє металошукачу Minelab X-Terra 705 виявити золотинки менше сірникової голівки і масою від 150 мг. Досягти такої універсальності дозволила нова технологія VFLEX розроблена фірмою Minelab.

Аналогова схема, що застосовується в старих моделях металодетекторів, в Minelab X-Terra 705 була замінена на принципово нову, цифрову схему обробки сигналу. Перехід на цифровий стандарт дозволив знизити вагу детектора, поліпшити настройку на грунт, зменшити вплив навколишнього середовища, електромагнітні втручання і підвищити стійкість до температурних змін. Цифрова технологія VFLEX дала можливість застосовувати в одному детекторі як Mono так і Double D котушки з різними частотами виявлення.

Фото металошукача Minelab X-Terra 705

Металошукач Minelab X-Terra 705

Металошукач Minelab X-Terra 705

Металошукач Minelab X-Terra 705

Металошукач Minelab X-Terra 705

Металошукач Minelab X-Terra 705

Частоти Minelab X-Terra 705

X-Terra 705 працює на трьох частотах в залежності від типу встановленої котушки.
3 кГц – для глибинного пошуку.
7.5 кГц – універсальна для пошуку монет і скарбів.
18.75 кГц – найбільш сприятлива для виявлення дрібних цілей, таких як золоті самородки або дрібні монети.
18.75 кГц Double D 10 “еліптична – для роботи на особливо мінералізованою грунті.

Характеристики металошукача Minelab X-Terra 705

 • можливість роботи з трьома типами котушок (3 кГц, 7,5 кГц та 18,75 кГц)
 • додана нова функція балансування грунту Tracking Offset. Функція призначена для полегшення пошуку на сухому / вологому піску або на ділянках з великою кількістю «гарячих каменів»
 • додана підсвічування дисплея
 • 4 призначених для користувача режиму дискримінації і режим пошуку «Всі метали»
 • 28-тональний звуковий відгук (для кожного сегмента дискримінації свій тон)
 • в режимі цілевказання з’явилася можливість вимірювання розмірів мети
 • розширена діапазон ручної відбудови від шумів (5 каналів)
 • Цифрова технологія VFLEX дала можливість в Minelab X-Terra 705 застосовувати в одному детекторі як Mono так і Double D котушки з різними частотами виявлення.
 • Прилад Minelab X-Terra 705 працює з однією з восьми котушок: 3 кГц Mono 9 “, 7,5 кГц Mono 6”, 7,5 кГц Mono 9 “, 7,5 кГц DD 10,5”, 18,75 кГц DD 6 “, 18,75 кГц DD 9”, 18,75 кГц DD 10,5 “, 18,75 кГц DD 10” Elliptical. Частота 7,5 кГц – універсальна для пошуку монет і скарбів. Висока частота 18,75 кГц не дає таких глибин як частота 7,5 кГц, але дозволяє знайти дрібні монетки. Низька частота 3 кГц необхідна для пошуку великих об’єктів на великих глибинах. Котушки Double D (DD) призначені для роботи на особливо мінералізованою грунті.
 • У комплекті з детектором Minelab X-Terra 705 поставляється DD-катушка 10,5 “7,5 кГц. Всі котушки водонепроникні.
 • 5 типів балансування грунту.
 • 6 режимів дискримінації (4 призначених для користувача режиму, режим «Всі метали» і режим «маскування заліза» для режиму геологорозвідки.
 • 28-сегментний дискримінатор.
 • 28-тональний звуковий відгук від мети.
 • Ручна настройка порогового фону.
 • Ручна та автоматична відбудова від шумів.
 • Регулювання гучності звукового відгуку від мети.
 • Ручна настройка чутливості.
 • Функція цілевказання з можливістю визначення розмірів об’єкта.
 • Суперкомпактна. Штанга Minelab X-Terra 705 легко розбирається на три невеликі частини, і вільно уміщаються у невеликій сумці.
 • Електронний блок з дисплеєм Minelab X-Terra 705 кріпиться в спеціальному гнізді, а при транспортуванні легко від’єднується від штанги.
 • Індикатор глибини Minelab X-Terra 705 залягання цілі.
 • Підсвічування дисплея.

У новому детекторі Minelab X-Terra 705 можна використовувати як Mono так і Double D котушки.
Котушки Mono мають кільцеподібну намотування дроту. Поле чутливості Mono котушки у вигляді конуса. Така котушка дозволяє дуже точно визначити місце знаходження цілі, але є ризик пропустити невеликі глибинні цілі, через звуження поля чутливості на великих глибинах.
Котушка Double D містить дві пересічні обмотки дроти. Поле чутливості Double D котушки у вигляді леза і поширюється по всій глибині виявлення. Це гарантує, що всі цілі, в межах її глибини виявлення, будуть знайдені. Котушка Double D, на відміну від Mono, найбільш стійка до мінералізації грунту.

Налаштування на грунт в Minelab X-Terra 705 одна з найважливіших функцій детектора в першу чергу впливає на глибину виявлення. X-Terra 705 можна налаштувати на грунт, як в автоматичному, так і в ручному режимі. В автоматичному режимі, металодетектор самостійно підлаштовується на грунт в процесі пошуку, підтримуючи максимальну глибину виявлення з мінімальними шумами. Дана настройка в Minelab X-Terra 705 застосовується при сильній мінералізації, наприклад, при пошуку самородків або в цегляній кладці або на морському пляжі. Для пляжу передбачена спеціальна програма «beach» оптимально налаштовуючи детектор на мокрий солоний пісок.

Настройку на грунт у Minelab X-Terra 705 можна провести і вручну. Велика шкала регулювання від 0 до 99 дозволяє оптимально налаштувати детектор на грунт. Щоб не перебирати шкалу настройки в ручну, передбачений автоматичний вибір балансу. Детектор самостійно підбирає найбільш переважний рівень балансу, який ви можете підрегулювати за своїм розсудом вручну. Так само в цьому режимі доступна пляжна програма «beach».

Як Ви напевно встигли помітити, жодна з фірм не публікує дані щодо глибини виявлення металодетекторів, або вказують результати тільки лабораторних випробувань, вельми далекі від умов реального пошуку в грунті. Іншими словами, при польових випробуваннях, на відміну від лабораторних, доводиться враховувати безліч факторів, що впливають на глибину виявлення, як то: вологість грунту, мінеральний склад (мінералізація грунту) і багато чого іншого, причому мінералізацію грунту можна розглядати як основний фактор, що впливає на глибину . Головне в металодетектори – здатність вловити потрібний сигнал від мети, не дивлячись на всі перепони, якими рясніє реальна обстановка. Для цього й розробляються нові технології, які застосовані в новому детекторі Minelab X-Terra 705. Багаточастотна числова технологія VFLEX, балансування грунту AGT, котушка Double D

Простий металошукач, не складні налаштування допомагають швидко розібратися в приладі Швидкий відгук від мети. Має 3 частоти при зміні пошукових котушок. Відносно легкий і зручний, міцна штанга.

Завдяки швидкому процесору за кількістю знахідок не поступається багатьом більш дорогим приладам фірми минилабов. Досить чітко дискримінує мета. Працювати з ним задоволення – за принципом включив і йди шукай. У вологу погоду, з метою не допущення помилкових спрацьовувань необхідно надягати чохол на на пошукову котушку. Можна трохи зекономити купивши відразу прилад в комплектації Голд, тобто з пошуковою котушкою ДД частотою 18,75 КГц. Як показує практика вона не дуже поступається тій що йде в дорожчій комплектації частотою 7,5 КГц. Вистачить його року на 2-3, поки не захочеться чого-небудь по могутніше і глибше.

Процесор досить спритний. Швидко відгукується і визначає мету. Що дозволяє пройти більшу відстань за одиницю часу ніж більш складні і дорогі прилади.

Широке розповсюдження цього приладу, що призводить до однотипних перепустками мети. Тобто всі ходять з 705 і імовірно все пропускають однакові цілі. Адже ідеальних приладів немає. Якщо купите інший прилад то більше шансів що знайдете те що пропустили пошуковики з 705 “теркою”.

Так само на прилад дають гарантію зазвичай 2 роки. Що б переконатися в наявності того що прилад “білий” треба подивитися наявність голографічної наклейки ззаду корпусу. Втім навіть “Сірі” прилади, завезені не легально з США, країн Європи, відрізнятися досить високою надійністю.

Відео з металошукачем Minelab X-Terra 705

Металлоискатель Minelab X Terra 705

металлоискатель Minelab X Terra 705

Minelab X Terra 705 видеообзор, videoreview

Металлодетектор Мinelab X-Terra 705

Setting up the Minelab XTerra 705

Minelab X-TERRA 705 & копейка

Minelab X-terra 705 Gold pack metal detector separation/recovery speed test in nails

X-TERRA 705 Video instrukcija LV(2)

Тест катушки NEL Storm 3 кГц для Minelab X-Terra 705

Відгуки користувачів про Minelab X-terra 705

 • Дуже щільно потестіть Minelab X-terra 705 у вихідні. Котушку використав стару 10 “дд, від землі не відбудовувався (там не земля, а фронтова каша) ходив із двома напарниками, у обох т74. Відразу скажу – більше” цепучая “за дрібну мета, я відразу почав частіше копати, ніж вони. Спочатку думали, що мені більше щастить, але до середини дня я вже сильно втомився – між сміття (цвяхи і море оскільки-гільзи) висмикувалися рваним відгуком поради, кілька бубенцов, гудзики. Я точно на таких місцях так багато дрібниці не висмикував террой70. Схоже вичавили щось типу “розділу цілей”, але ловить не чітким сигналом, а нерівним або зривистим (скоріше не звуком, а зривається підказкою). Майже все було до полштика, тобто всі верхове, здивувала тільки пробка на півтора багнета – ну дуже сильно кричала. Треба ще врахувати, що дд10 не є для таких місць – треба менше ставити.
  У підсумку за день, у мене повна долоня дрібниці, у них на двох менше. Таки зробили поправку на новинку, але у результаті вирішили, що це просто був “мій день”. В обох стаж пошуку більш десяти років
  (Джерело Ревьюдетектор: Сергій Філяк)
 • Ходив в неділю з Minelab x terra 705
  Місце було малозамусоренное і бідне порівнювати з Т74 не буду. Але приділив трохи часу перевірці роботи 705-ї в георозвідки з включеною Айронмаск.
 • Тестувалася лізину деньга і чотири іржавих цвяха 80 мм все це поклав поруч один з одним перевіряв по повітрю. Айронмаск (встановив на максимум, 20) працює дискримінація присутня. Однозначно можна рекомендувати до застосування але скоріше для добору оранки на несильно засміченому місці ржа пропісківала а монетка давала звук чіткий. Хто перевіряв роботу георозвідки на т74 мене зрозуміє сподіваюся.
 • Дуже сподобався Minelab X-terra 705. Тепер поверхневі пробки – не проблема. Загалом, сильно шкодую, що не взяв МОНО. Напевно, до осені буду брати 3 кГц. Якщо розберуся
 • Після того як я взяв Minelab X-terra 705, Ф-70 відразу закинув, хоча для неї ще докуповувати дд кат. від ф-75 і дд. міні (човник) Так от ця міні човник на смітнику працює дивовижно., 1) не глючить від скошені. трави (можна шарудіти із зусиллям) 2) дуже швидкий відгук (хоч бігом біжи) 3) можна працювати на повн. Чуйка 99 та ін Замір по повітрю 25см 2к 1812г. (У грунті не заміряв). Я це до чого., Не хотілося б мені мати другий прилад спеціально для міні кат. (Накладно це) дик ось і думаю, замінити (6 дд для Тертки) вище описаних!
 • Ну по приладах з великими кат. я вже визначився Minelab X-terra 705 краще., у Фішера своєрідний звук – Хрюк з писком періодично, як у неврастеніка, відволікає перед перевірками, але можливо це через мою суто особистої звички. А от 6 дд на тертку мені мабуть доведеться прикупити не за дорого, щоб самому все перевірити. А то правди тут мені не добитися. До речі у мене був випадок з області (аж сам здивувався)., Була в мене АСЯ-250 набрів я з нею не на місце приблизно 5 на 5 м. восени зібрав монет на мою + -20 заскочив туди навесні і з довгими муками підняв ще шт. 6. Потім з нагоди на 7 зльоті скарбошукачів виграв Ф-70. І з ним вирішив заскочити на це місце (з штатною кат.) І нічого там не знайшов, на цьому і заспокоївся. Через пів року купив міні, і вирішив так би мовити для інтересу заскочити на це місце. І здивувався., Як ніби там взагалі не хто не ходив, знайшов ще більше 20 шт. і опосля туди заскаківая ще знаходив. Нагадаю місце 5 на 5 м. приблизно, і сміття там мало було. Так, забув., (Монети були СРСР до 61г.)
 • Останній місяць бігав з Minelab X-terra 705 і чергував з Т 70, так от піднято було багато і глибина я вам скажу радує ….. не варто критикувати тертку, апарат дуже гідний і дасть фору багатьом по глибині, специфічний дискриміна, але це якщо є голова на плечах лікується елементарно, треба слухати прилад, а не махати їм як косою, копати всі сумнівні сигнали і обов’язково в навушниках, глибинну монету 705 бачить добре і судячи з показань VDI -8 – +48, ??ймовірність 70% що там монета, з будь-якого апарату можна витягнути максимум в грунті, гідний режим проспектінг це ще 20% надбавки у глибині, складного нічого немає, за місяць освоїв на всі сто і постійно з ним лазив, лише іноді перемикав , що б перевірити ще сигнал (мусорка відпадає), та й по мені-не люблю в таких місцях копати-мені не подобатися!
 • Хлопці! можу сказати точно Minelab X-terra 705 дуже гарний на вже вибитих місцях. Причому навіть сам не підозрював, а історія була така: Поле вибирав ближче до будинку і зі зручним під’їздом т.к поїхав в будній день після роботи, так повітрям подихати і ключкою помахати, фізично розім’ятися. Походив по полю де то з годинку, порожньо! думаю вибили начисто. Побрів до машини, а по шляху невеликий чагарник, ну я до нього і загорнув. Перший сигнал Minelab X-terra 705 не змусив себе довго чекати, я лопату на вскидку і в землю по самий Корінець т.к був уже трохи зол, виймаю з великим шматком земельки, а там п’ять копійок ранні поради, ну думаю хоч не зовсім в порожню бензин прокатав. Відходжу метра два, ще трешечка, потім ще, далі і монархія поперла, коротше підняв я тоді години за Полтар з два десятки монет, зовсім крутих монеток не було, але суть не в тому. А містечко приблизно метрів 25 на 10 вийшло невеликий шматочок, я його добре Minelab X-terra 705. Коротше Вже почав збиратися додому, дивлюсь мужичок через поле чеше з ключкою теж, я його попреветсвоал махнув рукою, дивлюся до мене скрутив, підходить, розговорилися, він мені каже, тут раніше будинок стояв, так я це місце ще в минулому році начисто зачистив нічого ловити тут, а я йому не згоден! дістаю свою жменьку монет, демонструю, мужичок в невеликому здивуванні, говорить мої вітання! Коротше побалакали ми ще, поділилися досвідом в оперативній роботі, поки до машин шкутильгали, і роз’їхалися! А я їду додому в теплій машинці, настрій хороший, кочу і думаю, добре, що хлопці прилад порекомендували і в налаштуваннях дали розібратися!
 • Якщо хочете збирати монети з Minelab X-terra 705: котушка 18.75ДД, навушники, чуйка максимальна (якщо дозволять грунт), всі метали, водити неспішно, ретельно обстежуючи ділянку місцевості, сумнівні сигнали обстежити з різних сторін. Результати здивують. Ось і всі премудрості. Удачі в пошуку луски!
 • Подивився на ГЕО (GEO) режим Minelab X-terra 705 із задоволенням! Я думав ця функція тільки для пошуку золотих самородків. Здивований і втішений. Є над чим попрацювати. Доведеться все допетровські майданчики заново в гео-режимі проходити. Значить знову будуть знахідки, а це радує! Головне при навчанні роботі в «ГЕО» режимі це не квапитися, навчитися розуміти прилад, чути його. Ведіть котушку повільно, якомога ближче до землі і слухайте, що говорить прилад. Дисплей не відображає рейтинг цілі, як в звичайному режимі пошуку, все на слух, як у всіх професійних детекторах. СЛУХАЙТЕ! Удачі всім і хороших уділів!
 • Спробуйте на початку виставити правильно БГ в Minelab X-terra 705. Котушкою широко махати не треба, природно тримати щільно до землі або взагалі по землі. Не поспішаючи водите, намагайтеся не допускати пропусків, уважно слухайте звуки. При пошуку луски рекомендую працювати в навушниках. Котушку звичайно 10,5 на 18,75 кГц поставити. Тоді будете збирати луску за тими хто “навколо”. Правда свідчення 18-й котушки дещо відрізняються від універсальної. Але звикання приходить після першого копа.
 • Ходжу по лусці з Minelab X-terra 705 другий сезон-бачить ВОНА її та раком і боком і наперекосяк і абсолютно чіткий чешуйного сигнал. Полушки пташки Грозного бачить на раз! Сігнум-апарат хороший, але трохи “гальмує” по лусці (у мене друг з ним ходить-луску бачить добре, не сперечаюся, але повільно якось у нього це виходить …. Хороші результати Сиг показав за старою імперії (на неораних селах) Бере Minelab X-terra 705 дуже глибоко!!! Але луска-це для терок! Чому то Сігнум при чіткому монетному сигналі, витрачає більше часу щоб розпізнати гудзик (орляти) хоча Терка ніколи не переплутає (показ або 40 або 37-38)-велика різниця! Висновок-Сиг по імперії хороший (з останньої прошивкою і котушкою з жовтою крапкою і літерою S
 • Думаю ви праві! Взимку купив Сиг 7272 з квітня зробив з ним вже 5 виїздів і все краще і краще! вже ходжу на КТ-F по старине практично без глюків на КТ-S пробував на випаленій – коротше почав розуміти прилад, так-би мовити і може висновки робити поки зарано, але бачу поки по імперії * лупить * дуже здорово! АЛЕ! Minelab X-terra 705 з 18,75 кГц обходить мене з величезною перевагою по-лусці! Просто навіть соромно говорити наскільки! а 15ДД-ставив – особливих масштабних змін в порівнянні не спостерігалося … поки ось такі висновки зробив …. будемо далі освоювати.
 • Тільки повернувся з природи, волею доль довелося їхати на дачу, тому тест прилад в жодного разу не історичному місці, просто на сусідньому полі. Тест Minelab X-terra 705 аматорський, тому прохання не кидатися табуретками!
  Для початку спробував на штучних цілях: пробка пивна, фольга від пакета, мідна монета, мідний гвоздик, монета 50 коп, язичок від банки, золоте кільце, іржавий цвях. Для цілісності картини викопав землю одним комом, і в процесі їм у ямі і прівалівал мета. У 705 котушка 10,5 “DD 7,5 кГц Схоже Minelab X-terra 705 явно гідний приймач T-74, чуйка на відмінній висоті, при значенні чувст. 25 (30 максимум) прилад відмінно ловить на багнет фіскаря (з лінійкою не пробував, не штовхайте), закопував мідний гвоздик (гвоздик дрібний), сигнал тухне на багнет + 5-7 см. Практично на всі цілі сигнал чіткий, з різним VDI.
 • Режим дискримінації «3» чимось схожий на «всі метали», залізо не всі відсікає. Режим відстеження грунту включав, але схоже він сильно знижує Чуйко, в інструкції пишуть він працює для сільномінералізованних грунтів, що у нас в Підмосков’ї рідкість.
  У полі з приладом провів години 3-4, поле було орне, але років 5-7 не засівають, багато залізного сміття (трохи походив з режимом «всі метали»), з різними режимами діскріма відкопав безліч фольги (кепочки) горілчаних пляшок на різній глибині, іноді глибше ніж на багнет (з нечітким сигналом). Потестіть режим пін-пойнт – відмінно. Підняв гільзу 1941 року німецька, мабуть трофейну рушницю хтось пристрілював. Під кінець дня викопав мідну копійку 1898 р. з відчуттям прилад дуже сподобався, висока чутливість, не важкий, добре сидить в руці.
  По підсвічуванню – присутній, підтверджую, але в потемках копати з налобником зручніше
 • Нарешті вибрався на коп. У п’ятницю тільки-тільки отримав прилад. До цього був Фішер 1236.
  Minelab X-terra 705 – важче, якщо порівнювати з якнайлегшим Фішером.
  Глибина – дуже гідна. Особливо сподобався глибиномір. Реально хороша штука при відсіканні поврехностних пробок.
  Навіть не уявляєте, яка це головний біль – мати котушку ДД. раніше з моно управлявся а ура. Тепер доводиться рити огроменние ями.
 • Сам відходив з Minelab X-terra 705 три сезони в тижневих і багатотижневих експедиціях. З так що всі можливості цього приладу знаю в повному обсязі. Насправді не зовсім простий, є нюанси, які дають досвідченому пошукачеві з ним переваги. Одне з головних достоінсв, найвища стійкість до механічних впливів на котушку без виникнення фантомів. Це дозволяє на максимальних налаштуваннях ламати бур’ян, стерню, розгрібати ріллю, “волочачи” котушку по грунту, чуючи при цьому слабейший відгук від металу. Це дає перевагу при роботі в складних умовах у реальному пошуку навіть перед тими приладами, яким Терра програє по Чуйко в “тестових” рафінованих умовах, але мають фантомність. При тому стабільна у своїх характеристиках, прощаючи помилки в балансі, ніж дружелюбна до недосвідченому користувачеві.
 • Сігнум по частині стійкості до механічних впливів копія Minelab X-terra 705, зі всіма витікаючими перевагами. Але при цьому глибше по всіх цілях Терри з 7,5 кГц 10 “ДД. За дрібним (луска менш 0.7г, хрестики) він приблизно дорівнює Minelab X-terra 705 з 18,75 кГц 10” ДД, але в такій комплектації Minelab X-terra 705 з найсильнішим розривом поступається йому за великої пластиці і “імперії”. Так що Сиг більш універсальний на одному проході майданчика. При цьому правда вельми чутливий до помилок у балансуванні, що може звести нанівець всі його переваги в руках недосвідченого користувача. При роботі на “всі метали”, завдяки двом незалежним каналам озвучення НАБАГАТО інформативніше. З досвідом дуже точно по поєднанню і силі звуку можна представляти глибину і розмір цілі, що (знову ж з досвідом) добре уточнює годограф.
 • Не так давно, приїхавши до перехожого розібратися з його приладом, дав йому свій свідомо справний Сігнум, сам ходив з Minelab X-terra 705. Відчуття як ніби оглух на одне вухо (ходжу на всі метали) Але це особиста ІМХО. У самого Терра 705 весь сезон лежить в запасі. Точніше в домашньому “музеї”. Бо рука її продати не підніметься. Дуже вже багато з Minelab X-terra 705 пройдено і знайдено. Все ж гідний прилад. Але для досвідченого оператора Сігнум (особливо 7272) все ж глибше, точніше, інформативніше, краще на середніх і важких грунтах.

Рекомендуємо також переглянути наступні металошукачі:

Перейти на головну сторінку

Металошукачі б/у та нові

Продаж металошукачів

 

Категорія - Металошукачі Minelab

Коментарі

 1. Хочу придбати Minelab X-Terra705 10.5DD. Яка країна виробник (де збирався)? Чи можливо замовити доставку налоговим платежем в Полтаву?

  Валентин

 2. Хочу придбати Minelab X-Terra705 катушка 10.5DD

  Олександр

 3. Вижу мой вопрос вы удалили, спрошу ещё раз – почему гарантия 2 года ,а не 3 даваемых Minelab в Украине . Чей сервис – ваш или официалов и кто его реализует в Киеве?

  Дмитрий

 4. Дмитрий, потому что комментарий был старый. По всем вопросам можно обращаться по телефону или заказать звонок с Вашим вопросом если Вы действительно заинтересованы в том чтобы купить металлодетектор X-Terra 705 у нас.

  admin

 5. Заинтересован.Просто хочу выяснить для себя-чего мне стоит экономия нескольких сотен гривень при покупке у вас.Вы бы ответили мне здесь и у других не возникало бы подобных вопросов. Вопрос качественного сервиса (весьма желательно – официального) принципиален для меня. С уважением,Дмитрий.

  Дмитрий

 6. Здраствуйте. скажите почему у вас такая цена на Minelab X-Terra 705 новый ли он есть ли на его гарантия кто его производидель и можно ли у вас заказать с оплатой на новой почте

  руслан

 7. Здравствуйте,Руслан! Отправим,звоните

  Дмитро Адмiн

 8. добрий день скажіть будласка яка ціна е мінелаба 705 і де можна купити

  mykola

 9. Есть в наличии б.у и новые,звоните Киевстар 0674776960 лайф 0933442980

  Дмитро Адмiн

 10. есть ли у вас терра 705 бу какая цена состояние и какая катушка на ней

  тарас

 11. Доброго здоровья.Нужна срочно б/у штанга на 705 теру

  Андрей

 12. хочу продать 0683349206

  Игорь

 13. хочу продать теру 705

  Игорь

 14. телефонуйте 063 411 9780

  Дмитро Адмiн

 15. Доброго дня!Хочу придбати у Вас б/у в хорошому стані Minelab X-Terra705 10.5DD.Яка ціна? Яка країна виробник (де збирався)?Які гарантії?І яки спосіб доставки(накладний платіж чи інші)?І якщо це накладний платіж то хто оплачує 2% від загальної суми замовлення та комісію за пересилку вам коштів (Нова Пошта)?

  Віталій

 16. Доброго дня, металошукачі в наявності. Є кілька варіантів. Телефонуйте 063 411 9780, проконсультую.

  Дмитро Адмiн

 17. Чи у вас доставка по Україні безкоштовно?

  Віталій

 18. Телефонуйте 063 411 9780, проконсультую

  Дмитро Адмiн

 19. Добрий день.Хочу купити Minelab X-Terra 705 б/у.Чи є в наявності,яка ціна?

  Віталій

 20. В наявності кілька варінтів, телефонуйте 063 411 9780, проконсультую.

  Дмитро Адмiн

 21. Добрий день, в наявності є б/у варіанти? І які ціни на них?

  Роман

 22. Відповіли на е-мейл

  Дмитро Адмiн

 23. Добрый день куплю металлоискатель б/у Minelab x-terra 705 или Garrett AT Pro тел 0501446642

  Андрей

 24. Ми Вам зателефонуємо

  Дмитро Адмiн

 25. Добрый день, интересуюсь x-terra 705 б/у.Если есть то какая цена?

  Юрий

 26. есть 2 варианта, звони 063 411 9780

  Дмитро Адмiн

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: