]> Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro – професійний детектор, який використовує технологію імпульсної індукції і призначений для глибинного пошуку. Для проникнення глибоко під землю прилад використовує пошукову рамку, яку потрібно зібрати самостійно з доданих в комплекті восьми трубок. Розмір зібраної рамки – 1,2 х 1,2 метра.

Ціна металошукача Golden Mask Deep Hunter Pro – 23000 грн.

Заказать

Технічні характеристики металошукача Golden Mask Deep Hunter Pro

 • Серія – профі
 • Тип – грунтовий, глибинний
 • Чутливість на монети – 20-40 см
 • Гранична чутливість – 500-1200 см
 • Баланс грунта – автоматичний і ручний
 • Дискримінатор – поділ металів на “кольорові” та “чорні”
 • Котушка – рамка 1.2 х 1.2 м

Детектор Golden Mask Deep Hunter Pro – це професійний інструмент для виявлення металевих предметів глибоко під землею. Використовує принцип імпульсної індукції. Перевершує звичайні детектори цього типу за рахунок простого управління і налаштування, високої чутливості, надійності і стабільності в роботі. Використання принципу ПУЛЬС ІНДУКЦІЇ (PI) дає деякі переконливі переваги. Перше, пошукова котушка не є частиною резонансного контуру (як це є в VLF детекторах) і таким чином може бути будь-якої форми і розміру. Це абсолютно необхідно для збільшення глибини пошуку. Друге, рознесені за часом фази випромінювання і прийому дозволяють працювати з набагато більшою потужністю випромінювання. Наступна перевага це те, що дрібні об’єкти, такі як пробки, язички від пивних банок, шматочки алюмінієвої фольги, а також поодинокі монети відсікаються при використанні великої пошукової котушки. Проте GM Deep Hunter є легко керованим детектором, прилад управляється чотирма режимами, кожен їх яких вибирається оператором. Виявлений об’єкт одночасно відображається стрілочним приладом і звуковим сигналом, тон якого підвищується при наближенні до об’єкту. Звуковий сигнал має дуже широкий звуковий спектр при наближенні пошукової котушки до об’єкта. Це полегшує визначення місцезнаходження об’єкта.

Принцип роботи металодетектора Deep Hunter Pro – низькочастотна імпульсна індукція в уповільненому режимі, з визначенням типу металу.

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Сильний постійний струм протікає через пошукову рамку. Струм, який лінійно збільшується, створює первинне магнітне поле, яке випромінюється, як показано на малюнку. Струм різко припиняється через деякий час, таким чином, первинне магнітне поле викликає вихрові струми (відлуння) в металевому об’єкті. Сила і тривалість цих струмів залежить від електричної провідності, розміру і форми об’єкта. Після короткого часу затримки котушка перемикається до входу приймача.

Згасаючі вихрові струми в об’єкті призводять до утворення вторинного магнітного поля, яке випромінюється об’єктом. Це вторинне магнітне поле впливає також і на рамку, і генерує низьку напругу, яка посилюється і відбивається на стрілочному індикаторі і звуковим сигналом. Очевидно, що глибина виявлення має фізичне обмеження, так як ця напруга дуже слабка і може бути прихована (заглушена) зовнішнім магнітним полем. Глибина виявлення прямо залежить від розмірів об’єкта. Це особливо справедливо для приладу, який працює на принципі PI.

Так як сигнал для аналізу слабшає, то глибина при якій працює дискримінація знижується до 60% -80% від звичайної. Крім того, для роботи дискримінатора необхідно рух пошукової котушки. Також, дискримінація працює при розмірах об’єктів більше 10см в діаметрі. Вплив форми і положення об’єкта в грунті дуже впливає на результати дискримінації. Кілька дрібних об’єктів з кольорового металу в одному місці (наприклад, кілька срібних монет) не мають ті ж характеристики, що й еквівалентний предмет по вазі, але в одному екземплярі. В цьому випадку прилад відреагує на них, як на об’єкт з чорного металу. Також електрична провідність деяких кольорових металів (наприклад, свинець або олово, а також деякі сплави) мають електричну провідність нижче, ніж чорні метали, тому прилад відреагує на них, як на об’єкт з чорного металу. Крім того на великі об’єкти з чорного металу детектор може відреагувати як на об’єкт з кольорового металу (так як це відбувається з детекторами, які працюють за принципом VLF / TR). У разі виявлення двох об’єктів з різних металів (наприклад, монети в коробці з чорного металу) то прилад відреагує на більший з них. Детектори VLF / TR мають дуже якісну дискримінацію дрібних об’єктів. Детектор Golden Mask Deep Hunter має здатність виявляти і дискримінувати середні і великі об’єкти.

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Фото металошукача Golden Mask Deep Hunter Pro

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Металошукач Golden Mask Deep Hunter Pro

Рекомендуємо також переглянути наступні металошукачі:

Перейти на головну сторінку

Металошукачі б/у та нові

Продаж металошукачів

 

Коментарі

 1. Цена актуальная?

  Ярослав

 2. Добрый день! Звоните 063 411 9780, проконсультируем!

  natali

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: