]> Металошукач Golden Mask 5 at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металошукач Golden Mask 5

Металошукач Golden Mask 5

Металошукач Golden Mask 5 – п’яте покоління металошукачів болгарської компанії Golden Mask. Головною особливістю є наявність ЖК екрану, що вигідно відрізняє даний апарат від своїх попередників. Ще одна важлива особливість – робота на одній (за вибором) з частот – 8 або 18 КГц. Це досить серйозна заявка – мало хто з детекторів відомих світових брендів можуть похвалитися двома частотами на борту. Також з плюсів можна додати наявність спектрографа крім відображення числа VDI. Ви можете купити металошукач Golden Mask 5 на нашому сайті просто натиснувши кнопку замовлення.

Ціна металошукача Golden Mask 5 – 16000 грн.

Заказать

Технічні характеристики металошукача Golden Mask 5

 • Серія – профі
 • Тип – грунтовий
 • Режим пошуку – псевдостатичний (всі метали з 1 або 2 тонами, повне або часткове відсікання заліза, послідовна дискримінація)
 • Частота роботи детектора – 8 і 18 кГц
 • Чутливість на монети – 30-40 см
 • Гранична чутливість – 120 см
 • Баланс грунта – автоматичний і ручний
 • Дискримінатор – послідовний (послідовне відсікання металів за провідності)
 • Вага – 1.35 кг
 • Котушка – 12″ DD
 • Живлення – 10 АА

Новий металодетектор Golden Mask 5 від болгарського виробника володіє неабиякими здібностями. Перш за все, це можливість працювати на двох частотах, що дозволяє виявляти цілі абсолютно різних розмірів на великій глибині. Дрібні монети, історичні реліквії, військові артефакти, золоті прикраси та інші різноманітні знахідки з однаковою легкістю можна виявити за допомогою цього приладу.

У стандартну комплектацію детектора Голден Маск 5 входить кругла 12-дюймова пошукова котушка типу DD, стійка до поганих погодних умов. Такою котушкою зручно користуватися на пляжі, в мокрій траві і по берегах водойм. Телескопічна штанга приладу виконана з карбону, що наділяє металодетектор міцністю і легкістю. Вага приладу невелика, всього 1,35 кг, і це разом з котушкою і елементами живлення, що позитивно впливає на комфортність пошуку і на його тривалість.

Детектор GM5 обладнаний двопроцесорним блоком управління, що значно позитивно позначається на швидкості отримання сигналу і на обробці отриманої інформації. Крім цього прилад має надзвичайно велику швидкість відновлення відгуку, яка допомагає миттєво розділяти знахідки, відрізняючи чорні метали від кольорових. У металодетектор додана функція Spectrum VDI, яка крім цифрового відображення числа дискримінації VDI показує його в графічному форматі, щоб користувач точніше визначив, чи варто викопувати виявлену мета або пропустити.

Металодетектор Golden Mask 5 працює на двох частотах – 8 і 18 кГц: низька частота використовується для виявлення об’єктів на великій глибині, а висока допомагає ідентифікувати навіть найдрібніші предмети, такі як чешуйки. Є можливість створити невеликий зсув частоти за допомогою функції Freq shift, що дозволяє відбудовувати металошукач від інших подібних приладів на ділянці. Налаштування на грунт реалізоване в двох варіантах: ручний режим і автоматичний, що дає можливість оптимально налаштувати прилад на необхідний рівень мінералізації грунту.

Фото металошукача Golden Mask 5

Металошукач Golden Mask 5

Металошукач Golden Mask 5

Металошукач Golden Mask 5

Металошукач Golden Mask 5

Металошукач Golden Mask 5

Рекомендуємо також переглянути наступні металошукачі:

Перейти на головну сторінку

Металошукачі б/у та нові

Продаж металошукачів

 

Коментарі

 1. Есть голден маск 5 в наличии?

  Михаил

 2. Добрый день! Звоните 063 411 9780, проконсультируем!

  natali

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: