]> Металлодетектор Garrett ACE-250 at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металлодетектор Garrett ACE-250

металошукач Garrett ACE-250 Металошукач Garrett AСЕ 250 (Металошукач Гарретт Асе 250) – втілення характеристик, які раніше були властиві тільки більш дорогим детектора серій GTAx і GTI. Ви здивуєтеся набору можливостей цього нового металошукача. Це просто диво, а якщо згадати що ще є котушки МАРС І Нел для металошукача Garrett ACE 250, то цей детектор удвічі смачніше! Металошукачі GARRETT ACE 150/250 – це не просто нова серія приладів, це новий підхід до мислення.

Ціна GARRETT ACE 250 – 6 999 грн б.у вiд 4 000

Заказать

Можливості металошукача Гарретт Асе 250

 • Функція «Графічний аналізатор цілі», що виводить на дисплей інформацію про предмет (провідність). Шкала складається з 12 сегментів
 • Розрізняє чорні та кольорові метали і може налаштовуватися на потрібний метал (дискримінація). Непотрібні предмети можуть бути виключені з пошуку. Можливе налаштування на будь-яку комбінацію металів.
 • Виводиться інформація: тип цілі, стан дискримінатора, глибина виявленого предмета (монета), режим, чутливість і стан батарей
 • Режими роботи: цілі, ЮВЕЛІРН.ВИРОБИ, КОРИСТУВАЧА, РЕЛІКВІЇ, МОНЕТИ
 • Режим точного цілевказівки
 • Налаштування чутливості
 • 3-рівнева тонова ідентифікація
 • У комплекті високоякісна котушка 6.5х9 “PROformance
 • Глибина виявлення: монета / ювелірний виріб – 15-25см, великий предмет – до 60 см
 • Функція «Графічний аналізатор цілі», що виводить на дисплей інформацію про предмет (провідність).
 • Розрізняє чорні та кольорові метали і може працювати в одному з 3-х режимів дискримінації: всі метали; ювелірні вироби; монети
 • На екрані виводиться: тип цілі, стан дискримінатора, глибина виявленого предмета (монета), режим і чутливість

Фото металошукача Гарретт Асе 250

Собранный и готовый к работе металлоискатель Garrett Ace 250
Металошукач Garrett Ace 250

Расположение кнопок управления и настроек Garrett Ace 250
Металошукач Garrett Ace 250

Металлоискатель Garrett Ace 250 в упаковке
Металошукач Garrett Ace 250

Металлоискатель Garrett Ace 250 в упаковке
Металошукач Garrett Ace 250

Металлоискатель Garrett Ace 250 разбирается и занимает совсем немного места, что позволяет удобно транспортировать его, например в походном рюкзаке
Металошукач Garrett Ace 250

Собранный и готовый к работе металлодетектор Garrett Ace 250
Металошукач Garrett Ace 250

Металошукач Garrett Ace 250

Подлокотник металлодетектора Garrett Ace 250. Чаще всего страдает от того что на него случайно наступают
Металошукач Garrett Ace 250

Подключенный разъем поисковой катушки металлодетектора Garrett Ace 250 выполнен достаточно надежно для полевых условий, но попадание влаги внутрь разъема крайне не желательно т.к. быстро приводит к коррозии контактной группы и как следствие к ложным срабатываниям
Металошукач Garrett Ace 250

Металошукач Garrett Ace 250

Металошукач Garrett Ace 250

Отсек батареек. Garrett Ace 250 как и вся линейка Garrett Ace питается от 4-х пальчиковых батареек
Металошукач Garrett Ace 250

Металошукач Garrett Ace 250

Стандартная поисковая катушка Garrett Ace 250 выполнена очень качественно и безотказно работает долгие годы
Металошукач Garrett Ace 250

Garrett ACE 250 (Гарет АСЕ), ??- це незвичайний хід мислення розробників компанії Garrett Electronics Inc. Металодетектори були зроблені з урахуванням новітньою технологією Garrett graphic Target ID. Garrett серії ACE 250 своїми можливостями і потенціалом в роботі заставять вас не повірити своїм очам (детектор дозволяє шукати як всі метали, так і відсівати певні групи при пошуку).

Garrett ACE 250 відноситься до серії початкового рівня і привертає увагу своєю простотою у використанні! Детектор Гарет ACE 250 в налаштуванні настільки інтуїтивно доходчів і зрозумілий, що не потребують особливих знань і купу заумної літератури. Можливість налаштування дискримінатора, легка настройка чутливості, режим Pro-pointer, а так само котушки нової серії PROformance приємно порадують щасливчика, який купив Garrett ACE 250.

Зупиняючи свій вибір на Гарет ACE 250, ви ні на секунду не пошкодуєте про капіталовкладення. Легкий по вазі, зручно сидить в руці і швидко настроюваність Garrett ACE 250 може порадувати навіть дитину. Нехай Вас не бентежить яскравий колір – це стратегічний хід компанії Garrett. Серед великого скупчення детекторів – Аська (ACE 250), як промінчик сонця освітить шлях вашого.

Garrett ACE 250 – компактний, надійний, елегантний, функціональний металошукач. У металошукачі Garrett Ace 250 втілені характеристики які раніше були властиві тільки більш дорогим детектора серій GTAx і GTI. Ви здивуєтеся набору можливостей цих металошукачів. Настроюваний дискримінатор, цілевказання, налаштування чутливості, індикатор залягання монет, котушки серії PROformance 6.5×9 “, Ці прилади будуть довго Вас дивувати.

Відео з металошукачем GARRETT ACE 250

Gold. Золото. Поиск золота. Как найти золото. Пляжный поиск с Garrett ACE 250. Видеообзор грунтового металлодетектора Garrett ACE 250

Еще один видеообзор металлодетектора Гарретт Асе 250. Пляжный коп с Металлодетектором Garrett ACE 250

Металлоискатель Garrett ACE 250 обзор навигации

Garrett Ace 250 Stock Coil Test (Тест тандартной катушки аськи)

Металлоискатель Garrett ACE 250 настройка на поиск кольца, для пляжного копа

Garrett Ace 250 Metal Detector Review

Огляд GARRETT ACE 250

Після тривалих оглядів, пошуку інформації по форумах, перегляду відгуків і спілкування з користувачами я зібрався придбати металодетектор Garrett Ace 250. Я розраховував на невелику суму (до 10 000 рублів), однак при цьому не виключав і якісні властивості (продуктивність, функції і т.д.). До всього цього я-новачок і прилад я брав «під себе»: немає досвіду, не знаєш чим все це закінчитися, та й у нашому місті мало хто захоплюється такими речами. Але, вибір зроблено, прилад куплений і я починаю огляд з традиційного опису комплектації металодетектора.

Металодетектор Garrett Ace 250 добре упакований в оригінальну коробку зеленого кольору. У коробці розташований розібраний на чотири частини Ace 250 (блок управління, верхня штанга, нижня штанга, пошукова котушка з кабелем). Крім усього цього в комплектацію приладу входять кріпильні деталі для зборки Ace 250, інструкція по експлуатації російською та англійською мовою, а також чек гарантії Garrett.

Рекомендую кілька разів прочитати інструкцію і зрозуміти принцип роботи з металодетектором. Після збірки Ace 250 рекомендую провести невеликий тест. Найкраще залишити приміщення і вийти на вулицю. Візьміть з собою парочку монет, цвяхи, ножиці, кільця, шайби і ключі. Розкладіть на грунті ці предмети на відстані 50 см один від одного. Увімкніть прилад і проведіть котушкою над кожним з предметів, поекспериментуйте, відчуйте себе в ролі шукача.

Отже. Металодетектори Garrett Ace 250 використовує мікропроцесорну технологію виявлення металу як і металодетектори старшого класу (GTAx, GTP, GTI), але значніше простіше в управлінні і настройці. Ace 250 дозволяє шукати всі металеві об’єкти чи тільки певний тип об’єктів (монети, золото, срібло, кільця і ??т. п.) Металодетектор Garrett Ace 250 має наступний набір функцій:

Металодетектор оснащений великим LCD дисплеєм. Дисплей дуже інформативний: видно всі налаштування в робочому режимі; при знахідці на дисплеї висвічується іконка під певним типом металу (легенда металів); ??при використанні PinPoint’а можна встановити глибину залягання об’єкта (але тільки для монет).

Ace 250 запрограмований на 5 режимів пошуку: всі метали, ювелірні вироби, реліквії, монети і користувальницький (настроюється). За допомогою дискримінатора можна відсіяти небажані об’єкти. Найчастіше користувачі Garrett Ace 250 шукають в режимах реліквії, монети і користувальницькому. Металодетектор оснащений автоматичною відбудовою від грунту, що дає великий плюс при пошуку на забруднених (залізним сміттям) місцях. При пошуку на забруднених місцях ще краще знижувати чутливість приладу.

Вбудований динамік дозволяє розрізняти метали по звуку. Присутній 3 тональності: монети дають високий звук; ювелірні вироби-середній сигнал, залізо-звук низької частоти. Ace 250 забезпечений виходом на навушники («товстий джек» 1/4 “) і при бажанні (в галасливих місцях) можна використовувати навушники. Я використовую PHILIPS SBC HP 195 стерео.

Харчування Garrett Ace 250 проводиться від 4 пальчикових батарей тапа АА. У комплект поставки вже входять 4 заряджених Ni-MH батареї. Раджу використовувати акумулятори Ni-MH 2300-2500 мАч фірми GP. Найкраще купувати акумулятори разом із зарядним пристроєм і не забудьте купити і адаптер для зарядки з автомобільного прикурювача! Одного заряду батарей вистачає на 20-30 годин, а то й більше.

Для металодетектора Ace 250 існує три пошукові котушки. Це PROformance-котушка овальної форми, розміри 6.5×9 “. PROformance призначена для пошуку об’єктів, що знаходяться на глибині від 1 до 110 см. Існує ще котушка ACE Sniper-округлої форми з діаметром 4.5”. Вона призначена для пошуку дрібних об’єктів на невеликій глибині. У Росії мало хто користується Sniper’ом, більшість воліють котушку 6.5×9 “PROformance. Зовсім недавно фірма Garrett випустила нову котушку для Ace 250 – 9×12” ACE PROformance. Коштує близько 100 $.

Garrett Ace 250 дуже легкий, його вага становить 1,2 кг. Тому навіть при постійному тривалому пошуку з Ace 250 ви не втомитеся і не стомитеся! Велика частина металодетектора виготовлена ??з пластмаси. Основний колір приладу-яскраво-жовтий. При такому виконанні дизайну Ace 250 Ви ніколи не наступіть на прилад, жовтий колір ефективно виділяється на тлі трави. У Ace 250 можна відрегулювати довжину під Ваш зріст, це дуже зручно. У розібраному вигляді Ace 250 має довжину близько 45-50 см, що зручно при транспортуванні та зберіганні приладу. Зібрати прилад простіше простого, це займе менше 5 хвилин!

Судячи за підсумками тестів видно, що Garrett Ace 250 є хорошим «монетніком», але не виключено, що він може шукати і інші об’єкти (хрести, прикраси, реліквії І.Д.). Ще раз скажу, що прилад початкового класу для початківців користувачів. У 2004 році, коли Garrett Ace 250 вийшов у світ, їм мало хто користувався в Росії, попитом для новачків був Tesoro Silver. У 2005 році металодетектор Garrett Ace 250 користується великим попитом для новачків. Я кілька місяців чекав цього приладу, в магазинах його дуже швидко розкуповували!

На останок хочу сказати, що Garrett Ace 250 в Росії коштує близько 300 $. Судячи по роботі приладу, його характеристикам і функціям, металодетектор повністю виправдовує свою ціну. Все, що міг написати-написав, все що міг порадити-порадив. Вибір за Вами!

Тести металошукача GARRETT ACE 250

Цель обнаружения металлоискателем Режим: All-Metal Режим: Coins
Шарик подшипника Ø 4,7 мм 1 см 0 см
Шарик подшипника Ø 5,5 мм 3 см 0 см
Шарик подшипника Ø 9,5 мм 15 см 0 см
Шарик подшипника Ø 21,4 мм 25 см 0 см
Шарик подшипника Ø 31,7 мм 30 см 0 см
Пуля, свинец Ø 14 мм 17 см 17 см
Гайка, латунь М3 9 см 7 см
Монета 1 Eurocent Ø 16,25 мм 16 см 0 см
Монета 2 Eurocent Ø 18,75 мм 17 см 0 см
Монета 5 Eurocent Ø 21,25 мм 17 см 0 см
Монета 10 Eurocent Ø 19,75 мм 20 см 20 см
Монета 20 Eurocent Ø 22,25 мм 21 см 21 см
Монета 50 Eurocent Ø 24,25 мм 23 см 23 см
Монета 1 Euro Ø 23,25 мм 23 см 22 см
Монета 2 Euro Ø 25,75 мм 23 см 23 см
Монета 5 Mark Ø 1970 года 23 см 23 см
Вин, высококач. сталь М6х30 10 см 0 см
Золотое кольцо Ø 19 пр. 333 19 см 15 см
Серебряное кольцо Ø 21 пр. 925 21 см 21 см
Нем. Личный знак, цинк 32 см 32 см
Банка Coca-Cola 0,33 л. Фронт. 43 см 22 см
Банка Coca-Cola 0,33 л. Верх 43 см 0 см
Консервная банка 0,75 л. 48 см 26 см
Алюминиевая фольга, форм. А4 63 см 58 см
Канистра для бензина, ал., 20 л. 70 см 65 см
Максимальная дальность ~110 см ~100 см

Как купить металлодетектор Garrett ACE 250

Для того, чтобы купить Garrett Ace 250 достаточно связаться с нами по телефонам, указанным вверху сайта. Вы можете купить металлодетектор Garrett Ace 250 и заказать доставку в любой город Украины. Если вы хотите купить Garrett Ace 250 непосредственно из рук в руки, то вы можете купить его у одного из наших представителей в городах Украины. Так же вы можете купить Garret Ace 250 и получить дополнительное гарантийное время. С нами выгодно покупать металлодетектор Garrett Ace 250 получив при этом подарки. Только у нас вы можете купить металлодетектор Garrett Ace 250 по такой выгодной цене! Спешите купить Garrett Ace 250 и стать обладателем настоящего американского металлодетектора.

Рекомендуємо також переглянути наступні металошукачі:

Перейти на головну сторінку

Металошукачі б/у та нові

Продаж металошукачів

 

Коментарі

 1. цього garrett ace 250 прибора хочу!

  петро

 2. Звоните, металлодетектор в наличии! Цены актуальны

  admin

 3. Есть ли в наличии Garrett Ace 250? по какой цене? как с Вами связаться для приобретения в Донецке? какая гарантия на металлодетектор?

  Garrett ACE 250

 4. Прибор в наличии. Цены указаны выше. Звонгите по номерам телефонов в верху сайта – все раскажем. Гарантия на металлодетектор Garrett Ace 250 2 года с момнета покупки.

  admin

 5. Щоб замовити Garrett Ace 250 – ДЗВОНIТЬ за вказаними вище номерами!

  admin

 6. хочу купити garrett ace 250! яка гарантiя на garrett ace 250?

  микола

 7. Гарантия на металлодетектор Garrett Ace 250 2 года с момнета покупки.

  admin

 8. Спасибо Алексею за хороший и новый прибор.Garrett Ace 250 получил в целости и сохраности и с приятными ощущениями.Довольный что слон.

  Андрей

 9. сколько будет доставляться посылка? Какие цены на асю 250 б/у в отличном состоянии?

  Garrett Ace 250

 10. Посылка будет доставляться 2-3 дня, любом удобным для Вас перевозчиком. Нпример Новой Почтой. По прибытию посылки вскроете, проверите потом заплатите! Наличие Garrett Ace 250 б/у уточняйте по телефонам в верху сайта. Все б/у металлодетекторы проверены, 100%-я гарантия полной работоспособности!

  admin

 11. Гарет 250

  Анонім

 12. Металошукач

  Гарет 250 б/у

 13. Куплю асе 250 б/у абож новий недорого 0969050510 Андрій

  Андрій

 14. доброго дня інтересуе ася звро 350 тел 0954520023 дякую!

  Роман

 15. що входить у комплектацію аськи 250?

  Богдан

 16. чи можна купить металодетектор Garrett Ace 250 новий без катушки,і скільки це буде коштувать?

  коля

 17. Какая максимальная глубина поиска металодетектора?

  Валерий

 18. Сколько времени займёт доставка в Сумы? Какая гарантия на новый металлоискатель?

  Геннадий

 19. Здравствуйте!
  Два вопроса к Вам:
  1)Актуальна ли цена Garrett Ace 250 указаная выше на новый МД?
  2)Укажите адреса Ваших магазинов в Киев.

  Дмитрий

 20. а можна купити гарет 250 без стандартної катушки
  а з катушкой Голіаф-Goliaf 15 скільки це буде стояти

  Анонім

 21. продам ася 250 – цена Garrett Ace 250 1800 грн. тел0935012594

  Евгений

 22. какая катушка будет и ти с б/у ACE 250?

  Дима

 23. Дима, с Garrett ACE-250 будет идти стандартная катушка, или любая из имеющихся в наличии по договоренности

  admin

 24. доставка в белорусь вазможна какая цена Garrett Ace 250

  александр

 25. александр, доставка в Беларусь возможна!

  admin

 26. а какая гарантия на бу м/д

  юра

 27. Юрий, если Вы хотите купить Garrett ACE 250 и хотите чтобы Вам перезвонили, воспользуйтесь пожалуйста формой заказа

  admin

 28. Получил металлоискатель garrett ace 250. Спасибо! Отличный прибор

  garrett ace 250

 29. Как купить Garrett ACE 250 в Киеве?

  Олег

 30. Чтобы купить металлодетектор Garrett ACE 250 в Киеве воспользуйтесь формой заказа, позвоните нам или закажите звонок менеджера, чтобы узнать дополнительную информацию.

  admin

 31. Скільки коштує доставка в Тернопіль?Де ви знаходитесь?Чи можна самому забрати апарат?

  Вікторія

 32. КАКАЯ БУДЕТ ЦЕНА ACE 250 C NEL катушкой

  FOX

 33. Смотря с какой именно Nel катушкой Вы хотите купить Garrett Ace 250

  admin

 34. Продам ACE 250,брал в мае,еще на гарантии,в упаковке,2 выхода.
  Цена 1900грн.

  Владимир

 35. Продам аську 250 в повному комплекті лише з саморобним підлокотніком в коробці з документами 2000грн львів

  Миша

 36. Скажіть будь-ласка чи можна придбати даний металодетектор в кредит? Якщо так то які умови кредитування?

  Коля

 37. Garrett Ace 250 + Катушка NEL Tornado= какая будет цена. Спасибо.

  Владимир

 38. Сделайте пожалуйста заказ на металлоискатель Garrett Ace 250 с такой конфигурацией и менеджер перезвонит Вам и уточнит.

  admin

 39. Продам Garrett Ace 250,цена 1800 грн.
  Почти два года гарантии.Был в использование 2 мес.

  Артур

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: