]> Металошукач Fisher F44 at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металошукач Fisher F44

Металошукач Fisher F44

Металошукач Fisher F44 є провідною моделлю в лінійці нової серії металошукачів Fisher, яка стала результатом новітніх розробок в області металлодетекціі. В ході розробки цього детектора були враховані побажання пошукачів з усього світу, тому даний прилад відмінно підходить професіоналам. Легкий і економічний Fisher F44 підходить для будь-яких умов пошуку, і готовий виявляти цілі різного розміру на пристойній глибині.

Ціна металошукача Fisher F44 – 11800 грн.

Ви можете купити металошукач Fisher F44 на нашому сайті просто натиснувши кнопку замовлення.

Заказать

Технічні характеристики металошукача Fisher F44

 • Серія – досвідчений
 • Тип – грунтовий
 • Частота роботи детектора – 7,69 кГц
 • Чутливість на монети – 20-30 см
 • Гранична чутливість – 80 см
 • Дискримінатор – є
 • Автобаланс грунту – є

Металодетектор Fisher F44 оснащений збільшеною 11-дюймової (27,94 см) котушкою, що має широке охоплення і дозволяє бачити предмети на великій глибині. Унікальна форма котушки дає можливість максимально вибірково ідентифікувати близько рассоложенние мети. Для поліпшення пошукових здібностей детектора розробники впровадили систему автоматичного і ручного налаштування балансу грунту.

На великому екрані блоку управління детектора користувач може отримати вичерпну інформацію про об’єкт пошуку. У вечірній і нічний час можна використовувати підсвічування екрану. Показники дискримінації відображаються на дисплеї у вигляді двох параметрів: по числах VDI і вибіркової дискримінації по секторам Target ID.

Розробники забезпечили металошукач Fisher F44 самими корисними функціями: еквалайзер заліза, який сигналізує про наявність заліза, режим PinPoint, автоматична настройка на грунт, 20 рівнів чутливості, незалежна пам’ять, що дозволяє зберігати призначені для користувача настройки.

Користувач може вибирати зручний для себе режим пошуку: «Всі метали» з відключенням дискримінації, пошук монет, налаштування на археологічні об’єкти, пошук ювелірних прикрас, або розробити і зберегти свою власну програму. Металошукач відмінно підходить для пошуку у вологих умовах, наприклад, на пляжі, оскільки з ним можна навіть занурюватися під воду, попередньо закривши роз’єм для навушників спеціальною заглушкою.

Фото металошукача Fisher F44

Металошукач Fisher F44

Металошукач Fisher F44

Металошукач Fisher F44

Металошукач Fisher F44

Рекомендуємо також переглянути наступні металошукачі:

Перейти на головну сторінку

Металошукачі б/у та нові

Продаж металошукачів

 

Категорія - Металошукачі Fisher

Коментарі

 1. какая цена на ф44?

  Иван

 2. Добрый день! Звоните 063 411 9780, проконсультируем!

  natali

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: