]> Металошукач Bounty Hunter Land Star at Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач
efx-ua

Металошукачі від 800 грн. Купити металошукач

Металошукач, Металошукачі, Металошукач купити

> ЖМИ СЕЙЧАС! КУПИТЬ ДЕШЕВЫЙ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛЬ!

 

Тут можна купити металошукач

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Металошукач Bounty Hunter Land Star (повний аналог Bounty Hunter Discovery 3000) має все, що належить хорошому приладу, і що важливо, присутня ручна відбудова від грунту. На дисплеї візуалізується тип цілі і глибина залягання. Легкий, недорого доукомплектовується 4″ і 10″ котушками, стандартна котушка – 8″

Монети – до 28 см, великі предмети до 1 м.

Ціна б/у металошукача Bounty Hunter Land Star – від 2700 грн

Характеристики металошукача Bounty Hunter Land Star

 • Металошукач Bounty Hunter Land Star виявляє предмети розміром з монету на глибині до 28 см (монета 5 копійок СРСР), предмети великого розміру на глибині до 90 см. (автомобіль).
 • Є вибір між автоматичною системою установки балансу грунту «GroundTrac» і ручною установкою.
 • Сенсорне включення режиму статичного пошуку «PIN-POINT», дозволяє точно визначити місця розташування об’єктів в землі.
 • Динамічні режими «всі метали», «ручна дискримінація», «Notch», «Auto-notch» – для ручного або автоматичного виключення небажаної групи об’єктів.
 • 2 ручки для плавної зміни рівня чутливості і дискримінації.
 • РК монітор має дев’ять сегментів візуалізації за типом мети.
 • 4-х рівнева дискримінація з предметів із заліза, для пошуку раритетів, реліквій.
 • 6-ти сегментний індикатор глибини знаходження об’єкту.
 • 3-х тональний звуковий сигнал для різних видів металів.
 • Стандартне гніздо для навушників.
 • Індикатор стану батарей живлення. Живлення – Крона 9 вольт, 2 шт.
 • Пошукова котушка 20 см.
 • Вага в робочому стані – 1,4 кг.

Як працювати за металошукачем Bounty Hunter Land Star?

ВКЛЮЧЕННЯ детектора. Тримайте металошукач Bounty Hunter Land Star в зручному положенні і включайте його за допомогою повороту регулятора POWER / SENSITIVITY за годинниковою стрілкою. Детектор видасть потрійний звуковий сигнал, на РК-дисплеї моментально з’являться покажчики і установки приладу режим ALL METAL в роботі. При включенні приладу перший раз, необхідно натиснути на сенсорній панелі GROUND TRAC для того, щоб привести чутливість приладу в стан визначення шуканих об’єктів. Якщо виникають проблеми, то перевірте правильність установки акумуляторних батарей і переконайтеся в їх цілісності.

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Всі покажчики та індикатор стану акумуляторної батареї приходять в дію, коли прилад включений перший раз.
РК-дисплей дає візуальні свідчення виявленої цілі, можливий тип металу і гідність виявлених монет. РК-дисплей зазвичай блокується при знахідці мети і знімається з блокування при помилковому виявленні.
РК-дисплей показує різні монети і металеві об’єкти, в діапазоні від золота до срібла. Коли детектор відчуває мета, покажчики відображають знайдений об’єкт.

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Показання на РК-дисплеї знайденої монети 25 центів

ПРИМІТКА: коли покажчик показує монету, детектор може відчувати як монету, так і інший тип металу (такі як дорогоцінні камені, значки, медалі або навіть уламки металу).

Діапазон GOLD / SILVER зазначений на верху показань приладу. Спектр показань золота знаходиться зліва показань приладу, а срібла праворуч. Інші типи металів знаходяться під обома спектрами, це залізо, фольга та нікель під спектром золота і мідні монети під спектром срібла.
1c ZINC: вказує, що можлива мета є цинкової монетою. При знаходженні мети зазвичай видає середнє Тонове звучання. Інші об’єкти, такі як, великі золоті злитки також потрапляють в цю категорію.
S-CAPS: вказує, що можлива мета є різьбовий кришкою (кришки від пляшок) або іншим типом металу належать до пляшковим ковпачкам. Золото середнього розміру також потрапляє в цю категорію, так само як і великі алюмінієві об’єкти.
PULL TAB: вказує, що можлива мета є відривним язичком (язички від алюмінієвих банок). Деякі невеликі золоті самородки можуть бути так само виявлені.
IRON / FOIL: вказує, що можлива мета є залізом або фольгою. Також деякі іржаві і окислилися металеві об’єкти можуть бути випадково зареєстрованими в категорії срібла.
ПРИМІТКА: Всі певні цілі позначаються символами і мають візуальне позначення знайденої мети. Безліч інших типів металу можуть потрапити під будь-який з цих символів. Завжди є можливість визначення сміття як цінного об’єкту;

ІНДИКАТОР СТАНУ акумуляторних батарей: Індикатор блимає, якщо прилад знаходиться у включеному стані, це говорить, що він працює. Якщо індикатор перестає блимати, то необхідно замінити акумуляторні батареї.

Металошукач Bounty Hunter Land Star

ІНДИКАТОР МОЖЛИВОЇ ГЛИБИНИ: Кожен покажчик застигає і оцінює глибину в дюймах для об’єктів розміром з монету до тих пір, поки не визначить глибину іншого об’єкта.

Поверхня 25 см для монети 1c:

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Режими роботи РК панелі з індикатором глибини, вказує на глибину 4 дюйма (10 див). Показання 6 сенсорів, включаючи чотири режими роботи. Сенсор GROUND TRAC працює тільки в режимі ALL METAL.

ТРИ АУДІО тону ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ОБ’ЄКТУ(ATI)

Коли металошукач Bounty Hunter Land Star працює в режимі DISK або NOTCH його система Аудіо Визначення Цілі (ATI) автоматично класифікує металеві об’єкти на три категорії, для простого розпізнавання типу знайденої мети.
металодетектор відтворює три різних звукових тону для розрізнення знайдених об’єктів між категоріями: низький тон позначає невеликі золоті і ні-келевие об’єкти; середній тон позначає старі чи нові відривні язички (язички від алюміневих банок), золоті і цинкові монети (датовані до 1982р.); і високий тон позначає, срібло, латунь і мідь, включаючи монети (так-тірованние після 1982 р).
Заліза і сталі: В режимі DISK, більшість металевих і сталевих об’єктів звучать в низькій тональності. При випадку, якщо залізо сильно окислені, звучання може бути в високої тональності. Наприклад, деякі іржаві металеві кришки видають звук у високій тональності і свідчення на РКД визначає в діапазоні SILVER. У режимах NOTCH і AUTO NOTCH, залізні і сталеві об’єкти зазвичай не визначаються, крім окислених і іржавих об’єктів, як описано вище.
ЗОЛОТО і НІКЕЛЬ: нікель і невеликі золоті об’єкти видають звук в низькій тональності. Великі золоті об’єкти видають звук в середній тональності; свідчення РКД визначать їх в спектрі золота. Рекомендується спеціально для пошуку золота, в цьому режимі відтворюються два звукових тону, середній і низький.
Відривним язичком (Язички від алюмінієвих банок): в режимі NOTCH при знахідці цих об’єктів зазвичай видається середнє Тонове звучання чи ні звуку взагалі. Якщо відривний язичок зламаний на половину, прилад видасть звуковий сигнал в низькому тоні. Так само низький тон прозвучить, якщо відривні язички будуть погнуті, сплющені або сильно окислені.
Мідь, срібло та ЛАТУНЬ: в режимах DISK, NOTCH або AUTO NOTCH при виявленні цих металів прилад зазвичай відтворює звуковий сигнал високої тональності.
ПРИМІТКИ: при роботі в режимі ALL METAL, три аудіо тони визна-лення мети відключається і при знайденому об’єкті відтворюється звуковий сигнал середньої тональностей.

Налаштування SENSITIVITY (чутливості): Використання SENSITIVITY необхідно для настройки чутливості детектора в умовах, які можуть бути причиною неправильної роботи приладу. Наприклад, транслюють антени і лінії електропередач можуть створювати помилкові сигнали. Будьте уважними, не налаштовуйте SENSITIVITY занадто високо, це може призвести до того, що свідчення цілі стануть мінливими і з’являться звукові перешкоди. Обертайте ручку настройки SENSITIVITY, для збільшення чутливості за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки для зменшення чутливості приладу. Щоб визначити, наскільки високо налаштувати чутливість приладу, повертайте ручку настройки за годинниковою стрілкою, поки не почуєте перешкоди; якщо прилад видає помилкові звуки, зменшуйте частоту чутливості до тих пір, поки не припиниться тріск.

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Для визначення максимальної глибини, завжди встановлюйте чутливість в високе положення. Налаштування DISK / NOTCH; Застосовується тільки тоді, коли прилад не працює в режимі ALL METAL. Налаштування функції DISK / NOTCH дає можливість різних рівнів розпізнавання. При роботі в режимі DISK рівень розпізнавання зростає, якщо крутити ручку управління за годинниковою стрілкою від положення LOW.
ПРИМІТКА: Деякі золоті предмети можна виявити, якщо повертати ручку управління за годинниковою стрілкою.
При роботі в режимі NOTCH, регулювання DISK / NOTCH встановлює екран ігнорованих об’єктів. Об’єкти, що потрапили в поле дії цього екрану, не визначаються. Ширина дії екрану ігнорованих об’єктів фіксується, в режимі NOTCH. Управління DISK / NOTCH пересуває екран за різними параметрами об’єктів, але ширина екрану залишається фіксованою.

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Режим ALL METAL.

Металошукач Bounty Hunter Land Star

При включенні приладу металошукач Bounty Hunter Land Star задає режим ALL METAL. Регулювання DISK / NOTCH не працює в цьому режимі. При натисканні сенсора ALL METAL, прилад повернеться з будь-якого режиму в режим ALL METAL. Детектор не вимагає тривалого руху для визначення мети в цьому режимі роботи. Після кожного вибору режиму ALL METAL необхідно натиснути сенсор GROUND TRAC в режимі ALL METAL, навіть якщо ви перший раз включили прилад, таким чином, прилад буде налаштований правильно. Це заблокує настройку GROUND BALANCE при будь-яких обставинах. Так само, необхідно кожен раз настроювати GROUND BALANCE, натисканням сенсора GROUND TRAC при повторній налаштуванні.

РЕЖИМ DISK.

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Для зміни режиму роботи на режим DISK, просто натисніть на сенсор з написом DISK. Регулятор DISK / NOTCH функціонує як стандартний варьирующий рас-познаватель.

При обертанні регулятора DISK / NOTCH за годинниковою стрілкою, від положення LOW, прилад ігнорує залізо, фольгу, нікель, золоті предмети, кришки (у зазначеному порядку).

Режим NOTCH.

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Іноді необхідно прибрати функцію розпізнавання відривних язичків і залишити функцію розпізнавання нікелю, багато типів золотих кілець можуть бути розпізнані разом з нікелем.

У режимі NOTCH, управління DISK / NOTCH функціонує як екран ігнорування різних об’єктів. За допомогою режиму NOTCH можна проводити відбір розпізнаваних об’єктів, отривашкі і інший мотлох, який потрапив у поле дії цього екрану, не визначаються.

При використанні функції NOTCH, залізо та фольга автоматично ігнорується приладом. Використовуйте відривні язички як ігнорований тип металу при установці NOTCH.

Налаштуйте управління DISK / NOTCH до того значення, щоб потрібний об’єкт або визначався, або ігнорувався.

Металошукач Bounty Hunter Land Star

РЕЖИМ AUTO NOTCH.

Мета режиму AUTO NOTCH, забезпечити автоматичне відсіювання не потрібних об’єктів без втрати нікелю і невеликих золотих кілець. У цьому режимі детектор видає низький тональний сигнал (для золота і нікелю) і високий тон для міді, срібла і латуні.

Контроль DISK / NOTCH розширює захоплення розпізнавання; наприклад, цинкові монети і різьбові кришки можуть бути відсіяні, при повертанні ручки управління за годинниковою стрілкою, нікель і не великі золоті об’єкти залишаться. У режимі AUTO NOTCH екран розпізнавання можна зробити ширше, але при роботі задане значення вже не можна поміняти. Навіть якщо детектор видає звук, можуть бути виявлені даремні предмети. Не тільки нікель, але й інші об’єкти можуть видавати звук в низькому тоні, такі як фольга, відривні язички і золоті кільця. Також як, мідь і срібло, латунь і інші метали, теж видають, високий тонової сигнал.

Фото металошукача Bounty Hunter Land Star

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Металошукач Bounty Hunter Land Star

Відео з металошукачем Bounty Hunter Land Star

bounty hunter land star all metal mod

Bounty Hunter Land Star Metal Detector – Powerful Versatility!

BOUNTY HUNTER LAND STAR TEST

bounty hunter land star derinlik test

How to set up and use The Land Star Metal Detector by Bounty Hunter Training

bounty hunter land star wykrywacz metali metalldetektor metaldetrctor

Bounty Hunter Metal Detector Land Star User Manual

BOUNTY HUNTER LAND STAR TEST

Рекомендуємо також переглянути наступні металошукачі:

Перейти на головну сторінку

Металошукачі б/у та нові

Продаж металошукачів

 

Коментарі

 1. посоветуйте какой прибор можно у вас выбрать,можно бу в хоршем состоянии,но чтобы был лучше моего конкурента по копе- унего дельта 4000. Прозьба ответ в личку. Спасибо

  Жека

 2. Добрий день, чи є даний апарат в наявності?

  Олег

 3. Звоните 0674776960 или 0933442980 .

  Дмитро Адмiн

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ (реєстрація непотрібна)

Автор: